Hérakleitos Pánská peněženka

• Nebarvená přírodní peněženka

• 6 měsíců patinovaná na slunci

• 4 kapsy na karty, 1 přihrádka na bankovky, 1 kapsička na mince a 2 přepážky na účty apod.

• Ručně šito sedlářským stehem lněnou voskovanou nití Fil Au Chinois.

• Hovězí, třísločiněná, hlazená useň původem z Česka

• 11 x 8,5 x 2 cm

2 700 Kč
Na dotaz

Materiál na tuto peněženku 6 měsíců visel na slunci, aby získal charakteristický odstín. Lícový povrch peněženky není dále nijak upraven, takže peněženka bude i nadále rychle nabírat patinu. Lze do ní pohodlně umístit až 8 karet do 4 kapes - 3 jsou na jedné straně a 1 je ukrytá za kapsičkou na mince, která se zapíná pomocí skrytého druku. Samozřejmostí je přihrádka na bankovky. Dalé má peněženka dvě přepážky na větší doklady, které ale mohou dobře posloužit i jako další přihrádka na bankovky.

Při veškerém vnitřním obsahu je peněženka stále relativně malá svými rozměry v porovnání s jinými vertikálními peněženkami. Rozměry zavřené peněženky: 11 x 8,5 x 2 cm.

Podstatným rysem je ruční šití. Jeho steh je v porovnání se strojním stehem, odolnější, neboť nit prochází skrz materiál a v jednom stehu je vedena z líce a v druhém z rubu, zatímco u strojního šití je spodní niť vedena jen z rubu, zatímco horní niť jen z líce. Strojní šev se tak snáze párá.

◘◘◘◘◘◘◘

Fil Au Chinois je francouzská značka nití, která vznikla již v roce 1847. Jejich lněné voskované nitě jsou vysoce ceněné těmi nejlepšími řemeslníky z celého světa.

Kategorie: Výrobky
Záruka: doživotní
Niť: Cable linen Fil au Chinois
Hlavní materiál: Česká třísločiněná useň
Rozměry: 11 x 8,5 x 2 cm
Ražba: Zdarma
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JO Avatar autora | 25.7.2022
Nádherná originální peněženka
Zpět do obchodu