Kabelka To hen

• Jen černá kabelka.

• Jedinečné zapínání pomocí magnetů.

• Obsahuje minimalistické psaníčko.

• Ručně šito sedlářským stehem lněnou voskovanou nití Fil Au Chinois.

• Hovězí třísločiněná hlazenice z toskánské koželužny.

 Vnitřní rozměry cca: 30 x 22 x 7 cm

8 900 Kč
Vyprodáno

 

Limitovaná kabelka z kolekce To hen se vyznačuje unikátním magnetickým zapínáním pomocí řady magnetů. Je konstruována tak, aby samostatně stála a neotevírala se. Vnitřní prostor není nijak dělen, ale obsahuje menší psaníčko o rozměrech 21 x 11 cm, které, když je v kabelce, tak funguje jako "plavoucí" kapsa, když se ale vyjme, tak na něj lze přepnout dlouhý popruh a je z něj rázem elegantní psaníčko. Vedle dlouhého popruhu kabelka disponuje ještě dvěma kratšími popruhy. Je tak možné ji nosit přes rameno i pod ramenem a když to okolnosti dovolují, je možné nechat velkou kabelku za sebou a třeba na oběd vyběhnout jen s malým psaníčkem.

Podstatným rysem je ruční šití. Jeho steh je v porovnání se strojním stehem, odolnější, neboť nit prochází skrz materiál a v jednom stehu je vedena z líce a v druhém z rubu, zatímco u strojního šití je spodní nit vedena jen z rubu, zatímco horní nit jen z líce. Strojní šev se tak snáze párá.

◘◘◘◘◘◘◘

 

Fil Au Chinois je francouzská značka nití, která vznikla již v roce 1847. Jejich lněné (žádný polyester) voskované nitě jsou vysoce ceněnné těmi nejlepšími řemeslníky z celého světa.

Kategorie: Kolekce To Hen
Záruka: doživotní
Niť: Cable linen Fil au Chinois
Hlavní materiál: Toskánská třísločiněná useň
Rozměry: 30 x 22 x 7 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: