Peněženka Synthesis - tmavá

Peněženka Synthesis - tmavá
ZDARMAZDARMA

• Tmavě hnědá peněženka se světlými prvky v interiéru

• 4 kapsy na karty, 1 přihrádka na bankovky, 1 kapsička na mince a 2 přepážky na účty apod.

• Ručně šito sedlářským stehem lněnou voskovanou nití Fil Au Chinois

• Hovězí, třísločiněná, hlazená useň z Toskánska s garancí kvality Consirzio Vera Pelle Italiana Conciata al Vegetala.

• 11 x 8,5 x 2 cm

2 700 Kč
Do 10 dnů

Peneženka z kolekce Synthesis je plnohodnotnou peněženkou z těch nejlepších materiálů. Do peněženky lze pohodlně umístit až 8 karet do 4 kapes - 3 jsou na jedné straně a 1 je za kapsičkou na mince, která se zapíná pomocí skrytého druku. Samozřejmostí je přihrádka na bankovky. Dalé má peněženka dvě přepážky na větší doklady, které ale mohou dobře posloužit i jako další přihrádka na bankovky.

Při veškerém vnitřním obsahu je peněženka stále relativně malá svými rozměry v porovnání s jinými vertikálními peněženkami. Rozměry zavřené peněženky: 11 x 8,5 x 2 cm.

Podstatným rysem je ruční šití. Jeho steh je v porovnání se strojním stehem, odolnější, neboť nit prochází skrz materiál a v jednom stehu je vedena z líce a v druhém z rubu, zatímco u strojního šití je spodní nit vedena jen z rubu, zatímco horní nit jen z líce. Strojní šev se tak snáze párá.

◘◘◘◘◘◘◘

Fil Au Chinois je francouzská značka nití, která vznikla již v roce 1847. Jejich lněné voskované nitě jsou vysoce ceněnné těmi nejlepšími řemeslníky z celého světa.

Consirzio Vera Pelle Italiana Conciata al Vegetala je uskupení toskánských koželužen, které mají přísná pravidla na svou výrobu a nejvyšší kvalitu hotových třísločiněných usní. 

Kategorie: Kolekce Synthesis
Záruka: doživotní
Niť: Cable linen Fil au Chinois
Hlavní materiál: Toskánská třísločiněná useň
Rozměry : 11 x 8,5 x 2 cm
Ražba: Zdarma
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
A Avatar autora | 17.11.2018
Vyrobky od pana Antonina znacky Faktor Leather mohu vsem vrele doporucit. Velmi ochutny pristup, moznost upravy vyrobku dle vlastniho prani. Ocenuji originalitu a napaditost darkoveho zabaleni, v mem pripade penezenky, ktera mi udelala velkou radost. Vysoka kvalita pouzitych materialu.