Etue Synthesis

Etue Synthesis
ZdarmaZdarma

• Tmavá etue s výrazně světlými hranami a šitím.

• Neobvyklé zavírání, které usnadňuje nošení.

• Ručně šito sedlářským stehem lněnou voskovanou nití Fil Au Chinois.

• Hovězí třísločiněná hlazenice z toskánské koželužny s garancí kvality Consirzio Vera Pelle Italiana Conciata al Vegetala..

 Vnitřní rozměry: 24,5 x 12,5 x 3 cm

2 350 Kč
Vyprodáno

 Etue z kolekce Synthesis je navržena do moderního uspěchaného světa. Velmi pohodlně se nosí díky neobvyklému zapínání a lze do ní umístit vše nezbytné - peněženku, telefon, klíče apod. Rozměr etue je navržen tak, aby se do ní vešly i menší paperbacky. Lze tak mít to nejnutnější vždy elegantně a bezpečně zároveň v ruce i po ruce.

Podstatným rysem je ruční šití. Jeho steh je v porovnání se strojním stehem, odolnější, neboť nit prochází skrz materiál a v jednom stehu je vedena z líce a v druhém z rubu, zatímco u strojního šití je spodní nit vedena jen z rubu, zatímco horní nit jen z líce. Strojní šev se tak snáze párá.

◘◘◘◘◘◘◘

 

Fil Au Chinois je francouzská značka nití, která vznikla již v roce 1847. Jejich lněné voskované nitě jsou vysoce ceněnné těmi nejlepšími řemeslníky z celého světa.

Consirzio Vera Pelle Italiana Conciata al Vegetala je uskupení toskánských koželužen, které mají přísná pravidla na svou výrobu a nejvyšší kvalitu hotových třísločiněných usní. 

Kategorie: Kolekce Synthesis
Záruka: doživotní
Niť: Cable linen Fil au Chinois
Hlavní materiál: Toskánská třísločiněná useň
Rozměry: 24,5 x 12,5 x 3 cm
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
VG Avatar autora | 6.4.2021
Precizní zpracování, krásný materiál. Kabelka navíc přišla vkusně zabalená. Moc hezký dárek.
5
HP Avatar autora | 5.12.2018
MOC !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!