Kropenatá peněženka

Kropenatá peněženka
ZdarmaZdarma

• Přírodní peněženka kropená jemnými kapkami různých barev.

• 4 kapsy na karty, 1 přihrádka na bankovky, 1 kapsička na mince a 2 přepážky na účty apod.

• Ručně šito sedlářským stehem barevnou, lněnou, voskovanou nití.

• Hovězí, třísločiněná, hlazená useň původem z Česka

• 11 x 8,5 x 2 cm

2 700 Kč
Vyprodáno

Kropenatá peněženka je charakteristická hravostí a nahodilostí barevných kapek a barevné lněné nitě. Lze do ní pohodlně umístit až 8 karet do 4 kapes - 3 jsou na jedné straně a 1 je ukrytá za kapsičkou na mince, která se zapíná pomocí skrytého druku. Samozřejmostí je přihrádka na bankovky. Dalé má peněženka dvě přepážky na větší doklady, přepážky ale mohou dobře posloužit i jako další přihrádka na bankovky.

Při veškerém vnitřním obsahu je peněženka stále relativně malá svými rozměry v porovnání s jinými vertikálními peněženkami. Rozměry zavřené peněženky: 11 x 8,5 x 2 cm.

Podstatným rysem je ruční šití. Jeho steh je v porovnání se strojním stehem, odolnější, neboť nit prochází skrz materiál a v jednom stehu je vedena z líce a v druhém z rubu, zatímco u strojního šití je spodní niť vedena jen z rubu, zatímco horní niť jen z líce. Strojní šev se tak snáze párá.

◘◘◘◘◘◘◘

Fil Au Chinois je francouzská značka nití, která vznikla již v roce 1847. Jejich lněné voskované nitě jsou vysoce ceněnné těmi nejlepšími řemeslníky z celého světa.

Kategorie: Peněženky
Záruka: doživotní
Niť: Cable linen Fil au Chinois
Hlavní materiál: Česká třísločiněná useň
Rozměry: 11 x 8,5 x 2 cm
Ražba: Zdarma

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: