Etue Červená

9FCA1CC0 E773 40CB AD76 23F875CEF572 1 201 a
ZDARMAZDARMA

• Limitovaná červená etue.

• Neobvyklé zavírání, které usnadňuje nošení.

• Ručně šito sedlářským stehem lněnou voskovanou nití Fil Au Chinois.

• Hovězí třísločiněná hlazenice z toskánské koželužny.

 Vnitřní rozměry: 24,5 x 12,5 x 3 cm

2 350 Kč
Skladem

 

Etue v limitované červené barvě z materiálu s vysokým leskem. Velmi pohodlně se nosí díky neobvyklému zapínání a lze do ní umístit vše nezbytné - peněženku, telefon, klíče apod. Rozměr etue je navržen tak, aby se do ní vešly i menší paperbacky. Lze tak mít to nejnutnější vždy elegantně a bezpečně zároveň v ruce i po ruce.

Podstatným rysem je ruční šití. Jeho steh je v porovnání se strojním stehem, odolnější, neboť nit prochází skrz materiál a v jednom stehu je vedena z líce a v druhém z rubu, zatímco u strojního šití je spodní nit vedena jen z rubu, zatímco horní nit jen z líce. Strojní šev se tak snáze párá.

◘◘◘◘◘◘◘

 

Fil Au Chinois je francouzská značka nití, která vznikla již v roce 1847. Jejich lněné (žádný polyester) voskované nitě jsou vysoce ceněnné těmi nejlepšími řemeslníky z celého světa.

Kategorie: Kabelky
Záruka: 3 roky
Niť: Cable linen Fil au Chinois
Hlavní materiál: Toskánská třísločiněná useň
Rozměry: 24,5 x 12,5 x 3 cm
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
BM Avatar autora | 15.12.2020
ETUE červená je pro mne nejen nádherná kabelka, ale považuji ji za překrásný šperk v ruce. Vlastním i černou ETUI a je moc pěkná, hodící se k jakémukoliv oblečení. Na červené ETUI však vynikne její dokonalé zpracování snad ještě víc než na černé. Nenechte se nikdo zmást fotografií, ve skutečnosti je červená ETUE mnohem krásnější a je možné, že při otevření krabičky se vám zatají dech, jako se to stalo mě. Kdo miluje luxusní kůži snoubící se s luxusním zpracováním, neváhejte. B.