Peněženka Lunaris

Neohodnoceno
Peněženka Lunaris
ZdarmaZdarma 2 700 Kč –26 %

Tmavá upeněženka na bankovky, mince, 4-8 karet se dvěma dalšími oddíly na větši doklady nebo jiné předměty.

2 000 Kč
Skladem

Peneženka Lunaris z kolekce Synthesis má vše, co by peněženka měla mít. Na levé straně je oddíl se třemi přihrádkami na karty, kterých se na tuto stranu vejde až 6 (jako u bot se kůže vytáhne a pevně obepne to, co v ní budete nosit, nebude už ale pevně držet nižší počet karet). Za tímto oddílem je přepážka, kam lze umístit větší doklady. Stejná přepážka se nachází i za oddílem na pravé straně, na kterém je umístěna kapsička na mince. Ta se zapíná pomocí skrytého druku. Za touto kapsičkou je navíc další přihrádka na další karty. Peneženka je pak obepnuta dlouhou přihrádkou na papírové bankovky.

Anaxágorás učí, že vše je ve všem, proto má tmavá peněženka i světlé prvky, jmenovitě prostřední přihrádku na karty a klopu kapsičky na mince. Useň pochází z toskánské koželužny a je šitá luxusní, francouzskou, lněnou nití tradičním sedlářským stehem.

Design peněženek z kolekce Synthesis je šestou generací designů, který je užší, tenčí a zároveň prostornější než všechny dosavadní typy. I přes tato úsporná opatření zůstavají všechny části peněženky pohodlně dostupné. Důraz je kladen na jednoduchý design, jemné zpracování a praktické užití.

Rozměry zavřené peněženky: 11 x 8,5 x 2 cm

Jméno výrobce: Faktor Leather
Kategorie: Kolekce Synthesis
Záruka: doživotní
Rozměry : 11 x 8,5 x 2 cm
Počet přihrádek na karty: 4
Kapsička na mince: Ano, na skrytý druk